Czy mam szansę na odbudowę tej kości?

Witam, obecnie jestem po zabiegu wyłuszczenia dużej torbieli szczęki obejmującej zęby od 1 do 4 górnej szczęki. Torbiel zauważona na zdjęciu pantomograficznym miała kilka dobrych lat. Niestety zniszczyła całkowicie kość szczęki w miejscu wskazanych zębów które poddano ekstracji. Moje pytanie brzmi czy mam szansę na odbudowe tej kości i założenie implantu połączonego z mostem czy przy całkowitym zaniku kości w tym obszarze nie mam na to szans. Jestem młodą osobą i nie wyobrażam sobie ruchomej protezy. Proszę o porady.

Tak, jest taka szansa. Odbudowę kości stosuje się po wyłuszczaniu torbieli. Po odbudowie oczywiście jest możliwe założenie mostu na implantach. Warto udać się do gabinetu, by można było szczegółowo ocenić Pani sytuację i oszacować przebieg leczenia. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl