Czy martwić się tymi torbielami u córki?

Witam, córka (2 latka) ze względu na podejrzenie porażenie nerwu wzrokowego odwodzącego oka lewego miała wykonany MR głowy i oczodołów. Wynik: po stronie prawej drobna torbiel szczeliny naczyniówkowej 4mm. Torbiel Blake'a tylnego dołu czaszki Cc 15 mm. Okolica siodła tureckiego i nadsiolowa bez zmian, niewielka torbiel płata pośredniego przysadki-wariant rozwojowy. Poza tym półkule mózgu, móżdżek, pień, ciało modzelowate, okolice hipokampòw bez zmian ogniskowych i patologicznych wzmocnień po podaniu paramagnetyku. Cała reszta wyniku prawidłowa. Neurolog powiedział, że nie mamy czym się martwić i że dziecko jest całkowicie neurologicznie zdrowe. Martwią mnie jednak te torbiele. Córka ma dużą nadwzroczność. Czy to może być powiązane? Z góry dziękuję za interpretację.

OBRAZ MRI do interpretacji klinicznej Konsultacja NEUROLOG DZIECIĘCY Opisane torbielki raczej nie stanowią zagrożenia...

do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta ; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? ; Pozdrawiam