Czy maści na gojenie ran mogą pomóc przy grzybicy prącia?

Mam prawdopodbnie grzybice prącia. Bylem u wenerologa pobrany jest wymaz przepisane leki ale maść mam uzywac tylko na wieczór a prawie cały żołądź jest czerwony, napletek czerwony i spuchnięty. Czy moge czymś posmarować w dzień? Mam zalecone calodniowe "wietrzenie" penisa ale ciągle mnie on swedzi, piecze gdy tylko nim nawet nie chcacy poruszę. Czy maści na gojenie ran mogą pomóc i mogę ich bezpiecznie używać?

Po pierwsze - nic nie działa natychmiast, proszę stosować się do zaleceń lekarza, a wszystko będzie dobrze. Po drugie - jakie maści "na gojenie ran" ma Pan na myśli? Samodzielne modyfikowanie zaleceń lekarskich zwykle nie kończy się dobrze.