Czy Microgynon 21 ma związek z krwawieniem?

Witam. mam pytanie. kilka dni temu odstawilam microgynon 21. w 3 dzien od odstawienia wzielam nospe forte, popoludniu pojawilo sie krwawienie. wieczorem tego samego dnia wzielam 3 nospy. moje pytanie brzmi:czy jakbym byla w ciazy to czy krwawienie by sie pojawilo? czy ta nospa ma wplywa na krawienie>? czy nospa wywolala to krwawienie?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej odpisane krwawienie było krwawieniem z odstawienia. Stosowanie preparatu No-Spa nie wpływa na krwawienie. W przypadku podejrzenia ciąży warto wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.