Czy miesiąc po perforacji żołądka można już normalnie jeść i spożywać alkohol?

Witam, moj nazeczony mial tydzien temu perforacje żołądka, za 3 miesiące bierzemy ślub, czy bedzie juz mogl normalnie jesc i spożywać alkohol ?

Lek. Michał Lenard

Może to zależeć od stopnia perforacji. Takiej informacji powinien udzielić mężowi lekarz prowadzący. Pozdrawiam!