Czy miesiąc po stosunku, lekarz zobaczy ciążę na USG dopochwowym?

dzien dobry 15lipca mialam stosunek okres dostalam 25l ip.w terminie 12 sierpnia bylam u lekarza ,ciaze wykluczyl miesiac po stosunku.22 sierpnia tez dostalam okres w terminie czy miesiac po stosunku lekarz zobaczy ciaze na usg dopochwowym.Bardzo boje sie ciazy pozamacicznej dodam zr testy wychodza negatywne. Prosze o odpowiedz bo juz o niczym innym nie mysle.DZIEKUJE Z GORY

Aleksander Ropielewski

Już powinno być możliwe uwidocznienie ciąży. Dodatkowo badanie betz hcg pokaże czy jesf ciąża.