Czy migotanie przedsionków można wyczuć na klatce ręką?

Czy migotanie przedsionków można wyczuć na klatce ręką jako wibracje telefonu, drgania? Byłem na Echo (miałem epizod dodatkowych skurczy, które się chyba nałożyły i je odczułem) ale niby serce mam zdrowe. Badania krwi, mocz, test wysiłkowy, ciśnienie OK. Dodatkowo Holter wyszło 12 nadkomorowych pojedyncze skurcze, ale wtedy zanotowałem sobie, że we mnie coś jakby drgało nad ranem, ale Holter nic nie wykrył. Jednak te drgania już kila razy wyczuwałem zawsze podczas spania co to więc są te drgania

Witam.
Nie nie można.
To czy i z jakim rodzajem zaburzeń rytmu serca mamy do czynienia wskazuje zapis EKG (spoczynkowy, holterowski, zapis wysiłkowy, rejestrator zdarzeń itd.).

Pozdrawiam
wizytylekarskie.org