Czy mogą pojawić się jeszcze jakieś skutki uboczne po narkozie?

Witam, dziecko 6 lat miało wczoraj zabieg na usunięcie migdałka i dwa podcięte. Dzisiaj rano podejrzenie ospy wietrznej. Operacja się udała, z dzieckiem wszystko w porządku. Ale mam pytanie ze względu na ospę wypisali dziecko dzisiaj ze szpitala czy to nie za wcześnie? Czy mogą pojawić się jeszcze jakieś skutki uboczne po narkozie? Wiem ze anestezjolog nie zgodziłby się na operację gdyby wiedział wcześniej o ospie, ale wczoraj jeszcze nic nie było widać.

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy obserwować dziecko. Nie sadze aby dziecko było wypisane do domu jeżeli cokolwiek zagrażało