Czy mogę brać witaminę po przebytej chorobie nowotworowej?

Dzień dobry, Jestem 56l kobieta po przebyte chorobie nowotworowej ( nowotwór macicy usunięty z przydatkami) która miała miejsce 9 lat temu. Dodatkowo choruje na SM i mam bardzo silne bóle kręgosłupa ( torbiele, przepukliny, uszkodzony nerw) po ostatniej wizycie u Neurologa dostałam receptę na Urydynox i Olej Budwig. Przeczytałam ulotkę Urydynoxu i jest tam witamina B12 proszę mi powiedzieć czy mogę brać tą witaminę po przebytej chorobie nowotworowej.

Witam , proszę skontaktować się , choćby telefonicznie z neurologiem prowadzącym w celu ustalenia dalszej terapii! z.żurawski