Czy mogę być w ciąży, mimo, że od czerwca nie mam miesiączki?

Witam oststnia miesiaczke mialam pod koniec czerwca w lipcu zaszlam w ciaze poronilam 19 wrzesnia wszystko odbylo sie samoistnie w niedziele 19 pazdziernika odbylam stosunek bez zabezpieczenia czy mpge byc w ciazy mimo ze od czerwca nie mam miesiaczki ?

Witam. Taka sytuacja teoretycznie jest możliwa, jest to jednka sytuacja bardzo mało prawdsopodobna.