Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mogę ćwiczyć na siłowni z wolnymi ciężarami, mając gangliona?

Witam.Kilka miesięcy temu pojawił mi się ganglion na nadgarstku, po jakimś czasie ortopeda zrobił mi punkcję, wsadził rękę w szynę i po tym zabiegu ganglion rzeczywiście się zmniejszył jednak nie zniknął całkowicie. Pytanie jest następujące - czy powinienem w ogóle przejmować się tak małym guzem, którego widać tylko po zgięciu nadgarstka, czy mogę go olać? Czy mogę ćwiczyć na siłowni z wolnymi ciężarami mając taki mały ganglion, czy przed przystąpieniem do treningów muszę się go jednak pozbyć?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Ganglion sam nie zniknie zwłaszcza gdy ćwiczy się na siłowni. Ćwiczenia na siłowni nie spowodują poważnych zniszczeń, ale gdyby ganglion się powiększał to trzeba usunąć. Zabieg banalnie prosty i bezpieczny.

0

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć bez zbadania Pana! Proponuję wizytę u cihiurga! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy