Czy mogę jakoś wyleczyć torbiele pod oczami?

Dzień dobry, Miałam wykonywany zabieg preparatem Algeness 2,5% w dolinie łez i żeby zminimalizować zmarszki i cienie w okolicy oczu. Po pierwszym podaniu kaniulą preparat świetnie się ułożył i nie było nawet siniaków czy śladów po zabiegu. Po drugim, ogromne siniaki, ból i od początku widziałam zgrubienia. Po miesiącu miałam bardzo brzydko wyglądające zgrubienia i nieròwności w kolorze lekko niebieskim.Skontaktowałam się z lekarzem który mi podał silny antybiotyk ( bez rezultatu) a później polecił hialuronidaze. „ grube wałki” pod oczami trochę się zmniejszyły po czterokrotnym podaniu hialuronidazy około 1,5 cm na obydwa. na obydwa? Czy istnieje jakakolwiek możliwość usunięcia tego preparatu? Lekarz powiedział ze mam torbiele pod oczami, czy mogę to jakoś wyleczyć? Dziękuje za odpowiedz!

Dobry wieczór,
na podstawie Pani opisu trudno jest ocenić efekt zabiegu i rozpuszczania preparatu. Preparat Algeness nie jest kwasem hiauronowym i nieco trudniej się go rozpuszcza. Preparat wchłonie się samoistnie po ok. 1 roku. Zapraszam na konsultacje podczas której ocenię stan miejscowy i postaram się pomóc.
Pozdrawiam serdecznie