Czy mogę mieć FESS w sezonie alergicznym?

Dzień dobry :) Bardzo proszę o pomoc. Jestem zakwalifikowana do operacji FESS. Termin operacji mam na czerwiec 2023r. Ślub biorę we wrześniu, bardzo się cieszyłam, że w dniu ślubu będę może mogła normalnie oddychać i mialam nadzieję, że może coś poczuje. Od 3 lat nie mam węchu a lekarze to bagatelizowali. A końcu uzyskałam pilne skierowania na operację. Przed ustaleniem terminu była konsultacja lekarska. Mówiłam lekarzowi o wszystkich moich dolegliwościach. Przede wszystkim o alergii. Mam mocna alergię na roztocza, trawy, żyto. W czerwcu jest silne pylenie traw. Czy mogę mieć w tym czasie operację ? Czy alergia sezononowa jest przeciwwskazaniem do operacji ? Bardzo proszę o pomoc.

No tak! rozumiem Twoje obawy i troskę o to aby by coś poczuć . Ale Pani problem życiowy to nie tylko problem matrymonialny ale także złożony problem zdrowotny. Za dużo jest pisania o tym. proszę zadzwonić do mnie. w środę mam więcej wolnego czasu.