Jakie są zalecenia przed zabiegiem FESS?

Co mam robić przed zabiegiem FESS? Mam stwierdzone ostre zapalenie wszystkich zatok i polipy na podstawie Tomografii Komputerowej. Zabieg FESS mam za 8 miesięcy w trybie pilnym. Codziennie robię płukanki Irigasinem i biorę Sinulan, lecz bez skutku. Codziennie boli mi głowa, w nocy nie do wytrzymania, już nie wiem co mam robić, żadne leki nie pomagają. Jak mam wytrzymać te 8 miesięcy? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Rozbawiłaś mnie tym trybem PILNYM za 8 miesięcy. Może napisz o tym do Ministra Zdrowia, Ministra Mazowieckiego, Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministra Ziobry, Jarosława Kaczyńskiego, a te gówna czyli Irigacin i Sinulan wywal natychmiast do śmieci! Przyjedź z tą płytą CD TK zatok to poszukam szybszego terminu operacji.