Czy mogę mieć problemy z zajściem w kolejną ciążę?

Dzien Dobry, mam 27 lat i od 6 jestem mama 6 letniego syna, od roku postanowilam ze swoim partnerem , ze chcielibysmy ponownie zostac rodzicami, jednak mimo stosunku bez zabezpieczen jakos cos nie dziala. Liczylam od kilku misiecy dlugosc cyklu i poki co trwa on tylko 21 dni przy czym kazda masiaczka 7, nie wiem czy jest to powod do moich zmartwien? czy istnieje taka mozliwosc, zebym przestala byc plodna? Dziekuje i Pozdrawiam, KArolina

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa