Czy mogę mieć uczulenie na rękawiczki?

Witam. Od około dwóch miesięcy borykam się z problemem skórnym. Objawy nasilają się gdy noszę w pracy rękawiczki ( nylonowe). Na palcu zaczyna się od bąbli, które pękając zostawiają brzydkie rany, wyglądające jakby nie było w tym miejscu skóry. Na zewnętrznej skórze dłoni bąble są czerwone, skupione blisko siebie wyglądające jak duża czerwona plama, są wypukłe. Nie zawsze swędzi. Pęcherzyki na palcu podczas dotyku dają kłująco piekące uczucie. Czy to może być uczulenie? A może jakaś choroba? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie może być jak najbardziej to wysypka alergiczna trzeba wykonac badania oraz zlecic leki.Zapraszam na wizytę online postaram się pomoc.Konsultacje odbywają się na stronie medfile oraz znany lekarz

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Warto spróbowac w pracy nosić rekawiczki z innego materiału.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl