Dlaczego na mojej skórze pojawiają się ropne krostki?

Dzień dobry. Kilka dni temu na skórze pomiędzy palcem wskazującym a kciukiem pojawiło mi się kilka krostek wypełnionych jakby wydzieliną ropną. Mają czerwoną otoczkę. Są mocno piekące i swędzące, zwłaszcza rano i wieczorem. Kiedy je przekłułam nastąpiła ulga, ale następnego dnia znów się odnowiły. Nie zmieniłam w ostatnim czasie środków higieny i detergentów, kilka razy natomiast zastosowałam przy pracach domowych lateksowe jednorazowe rękawiczki, natomiast nigdy dotąd nie miałam takich dolegliwości. Nie mam nadwrażliwej skóry, nigdy nie miałam takich problemów na ciele. Jeśli ma to jakieś znaczenie, to mam insulinooporność. Z uwagi na obecną sytuację wirusową nie mogę wybrać się do lekarza. Bardzo proszę o radę, co powinnam z tym zrobić.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl