Czy mogę mieć żylaki przełyku?

Dzień dobry. Mam taki problem: cały czas bardzo chrząkam, jakby coć przeszkadzało w gardle. Rano wypluwam brunatną wydzielinę. Często mam cuchnący oddech. Czy to wrzody żoładka, czy może żylaki przełyku? Dziąsła są w porządku. Nie krwawią podczas mycia zębów. Zaznaczam, że zażywam ogromne ilości leków ze względu na liczne schorzenia.

Te ogromne ilości leków to należ zmniejszyć do minimum . nie znam Cię w ogóle i Twoich problemów zdrowotnych. Bez bezpośredniego kontaktu i osobistego zbadania Ciebie nie poradzę w tej materii. Tam może być duży problem ale na odległość nie dam rady.