Czy mogę niemowlakowi podać taką mieszankę ziół?

Witam, mam 10 miesięcznego Synka który jest jeszcze przystawiany do piersi, oczywiście wszystkie inne dozwolone produkty już Mu podaję ale chciałabym zacząć pić mieszankę ziół takich jak: Ziele skrzypu polnego 20% Liść pokrzywy 20% Liście mięty 20% Korzeń mniszka pospolitego 15% Liście morwy białej 10% Zielona herbata 15% Wszystko łacznie ma 100g Jedna szklanka dziennie. Proszę o pomoc

Po co ?
Coś mu dolega ?
Nie odpowiedm Pani tutaj, ale może Pani do mnie wysłać maila pod warunkiem, że odpowie Pani w nim na pytanie "po co"
Pozdrawiam