Czy mogę odstawić 50 ZK?

Witam, Od sierpnia tego roku biorę 50 zk, codziennie po pół tabletki ze ze względu na stwierdzoną nerwicę lękową. Miałam robione usg serca i holter i wszystko jest w porządku. Lekarz powiedział że jak będę chciała to mogę odstawić ten lek. Proszę mi dokładnie opisać jak mam to zrobić bo lekarz mi dokładnie nie powiedział a z ulotki nic nie rozumiem. Dziękuję

Witam!
Jeżeli ustąpiły objawy i lekarz leczący zachęca Panią do odstawienia leku (dawki nie są wysokie), to należy go odstawić! Kilka razy 1/4 tabl. i odstawić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.