Czy mogę ponownie spróbować założyć Mirenę?

Mam 25 lat i dwoje dzieci. Po urodzeniu drugiego dziecka lekarz założył mi mirene. Niestety po 5 tygodniach wypadła. Uważam że to z winy lekarza ponieważ nie założył jej w dzien miesiączki. Od tamtego czasu minęło ponad 3 lata. Czy mogę ponownie spróbować założyć mirene? Czy prawdopodobnie też wypadnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze można spróbować , proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa