Czy mogę powiększyć usta, jeśli mam chorobę Addisona Biermera?

Mam pytanie odnośnie powiększanie ust kwasem hialuronowym, a przeciwwskazaniem podobno jest choroba autoimmunologiczna. Mam chorobę Addisona Biermera i możliwe, że autoimmunologiczne zapalenie błony śluzowej żołądka. Czy będę mogła mimo wszystko wykonać zabieg?

Jest to przeciwwskazanie względne. Jeżeli jest Pani dobrze leczona i pani stan ogólny jest dobry to lekarz zdecyduje czy i kiedy będzie można podac pani kwas hialuronowy.