Czy mogę pracować w biurze mając jednowzroczność?

Witam. Mam jednowzrocznosc od urodzenia. Widzę tylko na lewe oko i to idealnie. Żadne szkła korekcyjne nie poprawiają widzenia na oko prawe. Byłem nawet w klinice okulistycznej żeby poddać się operacji ale po wstępnym badaniu powiedziano mi że się nie kwalifikuje. Ze nie są w. Stanie mi naprawić wzroku. Czy można się starać o grupę inwalidzka. I jak to jest wtedy z pracą. Tzn czy mogę mieć problemy pracując w biurze? . Czasem muszę gdzieś podjechać samochodem służbowym w czasie pracy Czy mogę mieć z tego tytulu jakieś problemy.? Bo wiem że jedno oczni mogą prowadzić samochód. Ale boję się czy nie będą na komisji starali odebrać mi prawa jazdy. Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

to już kwestia jaką pracę dokładnie ma Pan wykonywać, proszę się zgłosić do lekarza medycyny pracy - ustali on warunki pracy, wyda odpowiednią opinię. Musi mieć Pan ze sobą konsultację okulistyczną