Czy mogę przerwać przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych po 19. sztuce?

Stosuję tabletki antykoncepcyjne Angiletta, pominełam 20 tabletkę. Czy mogę przerwać branie tabletek po 19 sztuce? Wiem, że najlepiej byłoby wziąć tabletki z kolejnego opakowania bez przerwy ale muszę dostać miesiączkę - idę do szpitala na oddział ginekologiczno-endokrynologiczny

Proszę dzień pominięcia tabletki potraktować jako pierwszy dzień przerwy na krwiawienie z odstawienia. Proszę pamiętać, że aby ochrona antykoncepcyjna była zachowana, przerwa musi wynosić dokładnie 7 dni (nie dłużej).