Czy mogę przy tym schorzeniu kręgosłupa pracować?
Witam jestem po rezonansie magnetycznym z opisu wynika że na poziomie C5-C6 szerokopodstawna centralnie prawo protruzja krążka międzykręgowego powoduje silny ucisk worka oponowego i mielokopresje.Mam zawroty głowy,zaburzenia w chodzeniu ,drętwienie ręki,nudności ,drobne rzeczy wypadają mi z ręki.Moj neurochirurg stwierdził,że kwalifikuje się do operacji,usunięcie kręgów i wstawienie implantów.Moj stan utrudnia mi normalne funkcjonowanie,ból utrzymuje się cały czas również ból lewej ręki aż do barku...Pytanie moje jest takie czy mogę przy tym schorzeniu pracować na produkcji dodam ,że praca jest bardzo ciężka...Bardzo dziękuje z góry za odpowiedź

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Szanowna Pani,
Opisywane przez Panią dolegliwości sugerują, że do czasu wyleczenia nie powinna Pani podejmować aktywności zawodowej. Sugeruję wizytę u lekarza medycyny pracy i uzyskanie stosownego zaświadczenia. Jeżeli rozważa Pani przejście na rentę, konieczna będzie wizyta w ZUSie.