Czy mogę przyjąć następne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych zaraz po skończeniu poprzedniego?

Witam, mam 29 lat. Czy mogę przyjąć opakowanie tabletek Y*** zaraz po skończeniu poprzedniego blistra? Wyjeżdżam nad morze i nie chciałabym akurat w tym czasie dostać miesiączki. Jeśli przyjmę całe drugie opakowanie bez przerwy i później wrócę do systematycznego przyjmowania z 7-dniową przerwą, to czy antykoncepcja będzie pełna?
29 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Oczywiście, że może Pani tak postąpić. Działanie antykoncepcyjne powinno być pełne przez cały czas.