Czy mogę przyjąć taką dawkę leku?

Witam przyjmuje teraz 25 mg amitryptyliny doktor zaleciła mi jej odstawienie (na poczatku brałam 50 mg) lekarz wyjechał na urlop nie mogę zadać mu tego pytania czy mogę przeciąć tabletkę amitryptyliny na pol aby zmniejszyć skutki odstawienie z jakimi się borykałem wcześniej przy odstawieniu pierwszej tabletki?

Witam! Jeżeli się Pani obawia skutków odstawienia niewielkiej dawki (25 mg) amitryptyliny to może Pani przeciąć tabletkę i przez kilka dni przyjmować 12,5 mg i odstawić. Pozdrawiam W. Łuczkowski.