Czy nadal powinnam przyjmować taką dawkę leku, jak do tej pory?

Witam, Jestem w 23 tyg ciazy. od lutego leczę się na niedoczynność tarczycy. Kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciazy brałam 50 mg euthyroxu codziennie. następnie na początku pazdziernika została zmniejszona mi dawka bo wynik tsh miałam 0,3. Od tego czasu biorę pn-pt 25 mg, a w weekendy 50 mg. Na pocztaku listopada tsh miałam 1,38, a pod koniec listopada 1,02. Wynik Ft 3 - 3,73, a Ft4 - 16,32. Proszę o radę czy nadal powinnam przyjmować taką dawkę leku jak do tej pory?

Dzień dobry,

wynik TSH jest prawidłowy. Proszę przyjmować zalecane dawki leku i w nowym roku powtórzyć badanie oraz należy się skonsultować z lekarzem prowadzącym w celu potwierdzenia dawki leku.

Pozdrawiam