Czy mogę przyjmować zastrzyki z witaminy B12 biorąc tabletki meteospasmyl i tribux?

Witam, Czy mogę przyjmować zastrzyki z witaminy B12 biorąc tabletki meteospasmyl i tribux? Jak również czy wada wzroku ok 1 dioprii z lekkim astygmatyzmem pozwala na przyjmowanie zastrzyków z witaminy B12?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze można . Prosse kierowac się zaleceniami lekarza zlecającego