Czy mogę stosować Haskowir, jeśli planuję ciążę?

Witam , kiedyś czasem występowała u mnie opryszczka na ustach , ale około 4 lat nie mualam objawów do tej pory, miesiąc temu i teraz ponownie, ale opryszczka zaatakowała w 3ch miejscach na ustach. Planuje ciążę, czy mogę stosować lek haskowir? Jak tak to ile powinna trwać kuracja, żeby była skuteczna ? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Może Pani stosować ten lek. Kuracja powinna trwać co najmniej 5 dni. Pozdrawiam!