Czy podczas planowania ciąży mogę stosować lek Pigmanorm?

Witam, planuje starać się o dziecko jesienią ,póki co chciałabym zastosować krem pigmanorm doskonale wiem ze w ciąży nie wolno go używać wpływa na uszkodzenia płodu jednak czy mogę używać go teraz? Ile te substancje mogą być w organizmie i wpływać negatywnie na planowana ciąże? Proszę o informacje gdyż nigdzie nie ma w internecie o tym mowy

Lek. Michał Lenard

Może Pani stosować ten preparat, sugeruję przerwać kurację miesiąc przed planowanym rozpoczęciem starań o dziecko. Pozdrawiam!