Czy mogę stosować ten tonik?

Czy radiofrekwencji mikroigłowej moge stosować tonik norel z kwasem migdalowym. Przyznam ze strasznie mnie wypryszczylo po tym zabiegu i chciałabym sobie trochę pomoc

Dzień dobry, prawdopodobnie może Pani. Jednak nie potrafię udzielić konkretnej informacji nie znając powodu, dla którego wykonany został zabieg a także czasu jaki upłynął od jego wykonania. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.