Czy mogę stosować w tej sytuacji Gynoxin?

Czy przyjmując eutyrox 50x5dno w tyg i 75x2. Mogę bezpiecznie użyć preparatu dopochwowego gynoxin ?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

lek Gynoxin ma działanie miejscowe, stąd nie wchodzi w interakcje z lekami stosowanymi doustnie, w tym z syntetyczną lewotyroksyną. Może Pani zatem bez obaw zastosować globulki dopochwowe, pamiętając jednak, że jak każdy lek, może być obarczony szeregiem działań niepożądanych.

Jeśli jest Pani zainteresowana, więcej informacji na temat Gynoxin odnajdzie Pani pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/kobiece-bledy-ktore-powoduja-infekcje-intymne.

Proszę również pamiętać, że jeżeli infekcja intymna nie ustąpi, konieczne będzie skonsultowanie się z ginekologiem w celu wdrożenia leczenia celowanego, które być może poprzedzać będzie diagnostyka – np. posiew pochwy.

O infekcjach intymnych i ich podłożu przeczyta Pani w naszym artykule, zachęcam do lektury: https://portal.abczdrowie.pl/czy-mozna-skutecznie-wyleczyc-infekcje-intymne.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.