Czy mogę udać się na koncert po leczeniu onkologicznym?

Dzień dobry Jestem pacjentem onkologicznym po zakończonym leczeniu raka żołądka czy mogę uczestniczyć w głośnym koncercie rockowym. Chodzi mi czy takie narażenie na dużą ilość bodźców światła bardzo głośna muzyka nie spowoduje nawrotu choroby czytałam że pacjent onkologiczny nie powinien zmieniać klimatu właśnie ze względu na duże bodźce zewnętrzne.
KOBIETA, 46 LAT 8 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

zakończone leczenie onkologiczne i historia z nowotworem żołądka nie jest żadnym przeciwwskazaniem do uczestnictwa w koncercie. Jeśli ogólna kondycja zdrowotna pozwala na udział w wydarzeniu, to może się Pani tam udać bez żadnych wątpliwości.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/rak-zoladka

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.