Czy mogę uprawiać aktywność fizyczną mając nefropatię?

Witam,miesiąc temu stwierdzono u mnie nefropatie iga po biopsji nerki.Czuje się bardzo dobrze,nic mnie nie boli,nie jestem znudzony,mam siłe Pytanie czy mogę mieć aktywność fizyczną,ćwiczyć w domu ? jeżeli nic mnie nie boli Jeden lekarz powiedział że tak,inny że nie Jak to jest z piciem wody?,mogę pić tyle ile chcę,czy muszę ograniczać się do max 2 l dziennie,nogi mi nigdy nie puchły .

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie są wyniki badań lekarskich , proszę koniecznie udać się do nefrologa i kierować się jego zaleceniami