Czy mogę uznać testy ciążowe za wiarygodne?

Dzień dobry we wrześniu urodziłam córeczkę pierwsza miesiączkę dostała 2 miesiące po porodzie druga miesiączka była 25 grudnia przed ciążowa miała również nieregularne cykle miesiączka spóźnia mi się już 10dni czy jest możliwość ze spóźnienie wynika z regulowaniem się organizmu po porodzie ? Czy to jest normalne ? Karmie córeczkę od urodzenie mlekiem modyfikowanym Robiłam rozmawia test ciążowy 14 dni po stosunku oraz -7 dni po stosunku oba wyszly negatywne czy mige uznać je za wiarygodne ? PoZdrawiam i dziękuje Za odpowiedz

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Po porodzie cykle mogą być nieregularne przez dłuższy czas, jednak aby wykluczyć ciążę należy udać się do ginekologa.