Czy mogę w tej sytuacji stosować Macmiror?

Dziedzina - ginekologia Pojawiła się u mnie grzybicza infekcja intymna za granicą. Czy jeśli nie mam jak dokupić leku dopochwowego przeciwgrzybicznego macmiror, a zostały mi 4 globulki po wcześniejszym stosowaniu to czy mogę ich użyć? Okres będę miała za 5 dni, a po skończeniu miesiączki - mogłabym dokupić na miejscu (za granicą) probiotyk dopochwowy, żeby utrzymać prawidłowe pH pochwy. Czy takie działania mi mogą zaszkodzić? Niestety do Polski wracam dopiero za 2 miesiące, a tu gdzie przebywam będzie mi ciężko porozumieć się z lekarzem. Pozdrawiam
KOBIETA, 23 LAT 7 miesięcy temu

Jeżeli globulki były prawidłowo przechowywane i nie minęła data zdatności do użycia to może Pani wykorzystać dawkę leku pozostałą po poprzedniej kuracji. Powinna Pani jak najszybciej zaopatrzyć się w kolejne opakowanie, ponieważ terapia powinna trwać minimum 7 dni.