Czy mogę wrócić do ćwiczeń po tym urazie głowy?

Dzień dobry, dwa tygodnie temu doznałam powierzchownego urazu głowy w skutek podniesienia przez inną osobę upadłam na kostkę brukową na tył głowy, miałam lekkie zawroty głowy i mdłości, miałam robione TK głowy i wszystko było w porządku ( bez krwiaki, złamań itp) niestety lekarz rodzinny nie odpowiedział mi na kilka pytań, a więc proszę o odpowiedź kiedy mogę powrócić do biegania i ćwiczeń w domu oraz ile dni po urazie mogę napić się jakiejś ilości alkoholu? Pozdrawiam

Nie znam Pacjenta .... Nie wiem jaki stan ogólny, kondycja fizyczna i psychiczna Jaki tryb życia ?

Alkohol generalnie nie jest zalecany . Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog