Czy mogę wstawić zęba w ciąży?

Witam jestem w traktacie leczenia zęba trójki gornej leczenie jest kanałowe,ale w wczoraj przy jedzieniu ten ząb mi wypadł ale.korzeń został,jestem 20 tygodniu ciąży i moje pytanie jest takie ile to kosztuje i czy mogę wstawić zęba.

Każdy zabieg, który nie jest zabiegiem ratującym zdrowie lub życie pacjentki należy przełożyć na czas po ciąży. W związku z tym również zabieg implantologiczny powinien się odbyć po porodzie. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl