Czy mogę wziąć ten lek przeciwbólowy?

Dobry wieczór. Czy od 4 dni biorę lęk pregabin 75 mg na lęk. Czasem kilka razy w tygodniu odczuwam bóle głowy, kilka więc brałam solpadeine 2 tabletki (jak już ból głowy był silny). Czy w razie migreny lub napięciowego bólu głowy mogę wziąć solpadeine? Pozdrawiam

Witam! Tych leków nie należy przyjmować w tym samym czasie. Opisywano bardzo niekorzystne objawy ich wspólnego działania - szczególnie ze strony przewodu pokarmowego (z niedrożnością włącznie). Pozdrawiam W. Łuczkowski.