Czy mogę zacząć brać luteinę?

Od 9 miesięcy staram się bezskutecznie o dziecko. Od kilku miesięcy zauważyłam ciemnobrunatne plamienia trwające około 3 dni na dokładnie tydzień po owulacji. Ustają one na parę dni i następnie dostaję miesiączkę. Korzystamy z kalendarzyka. Cykle regularne co 28 dni. Zaniepokoiło to mnie, lecz nie mojego ginekologa (zalecił przyjmowanie kwasu foliowego i wizytę za pół roku). Zrobiłam badanie progesteronu. Wynik 3,4ng/ml w 21 dniu cyklu. Mogę zacząć brać luteinę? Mój lekarz mnie zbywa. Magda.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonac badanie nasienia u partnera i potem ewentualne dalsze działania/