Czy mogę zajść w ciążę 4-6 dni przed okresem?

Mój chłopak robił mi palcówkę i po pierwszym jego wytrysku umył ręce i jakąś godzinę później znowu było to samo, tylko rąk nie umył. Za ok. pół godz zrobił mi znowu palcówkę, a miał wcześniej na nich spermę. Czy jestem w tym wypadku w ciąży, jeżeli cykl mam 28-29-dniowy?

Witam serdecznie!
W przypadku regularnych cykli owulacja występuje między 10 a 16 dniem cyklu. Na tej podstawie mogę stwierdzić, że do zbliżenia doszło w trakcie dni niepłodnych. Oznacza to, że żaden rodzaj zbliżenia nie grozi możliwością zapłodnienia.
Pozdrawiam