Czy mogę zajść w ciążę w dniu spodziewanej miesiączki?

Witam serdecznie,
chciałabym poznać Pani zdanie w związku z moją sytuacją. Mianowicie chodzi mi o szansę zajścia w ciążę w dniu spodziewanego okresu. Odbyłam stosunek 25 grudnia, podczas którego wynikło podejrzenie wydostania się nasienia z prezerwatywy. Ostatni okres miałam 24 listopada. Jeszcze wcześniejszy 18 października (do października okres był zawsze regularny). Tylko w grudniu tak się opóźnił.
Choć minęło zaledwie 7 dni, robiłam już 4 testy, które pokazały negatywny wynik. Nie wiem, co mam myśleć, jak rozkładają się szanse na to, że mogę być w ciąży? Czy na wizytę u lekarza nie jest zbyt wcześnie? Czy jeśli zrobię test z krwi, powinien dać mi wiarygodną odpowiedź?
Bardzo się denerwuję, proszę o zrozumienie i odpowiedź.
Dziękuję,
Ania

Witam serdecznie!
Jeżeli Pani miesiączki są w ostatnim czasie nieregularne, to nigdy nie wiadomo, kiedy będzie miała miejsce owulacja.
Wszystkie testy, które do tej pory Pani wykonała, należy uznać za niewiarygodne. Domowe testy ciążowe dla całkowitej pewności zawsze warto wykonać co najmniej 14 dni od ostatniego ryzykownego stosunku. Testy z krwi dają wiarygodny wynik znacznie wcześniej, bo po około 8 dniach od potencjalnego zapłodnienia.
Myślę, że jeżeli poziom beta HCG będzie wysoki, to dopiero wtedy wskazana będzie wizyta u ginekologa. Ze względu na potencjalnie niskie ryzyko zajścia w ciążę (pisze Pani, że stosowaliście zabezpieczenie i są to jedynie przypuszczenia, że mogło dojść do wydostania spermy) uważam, że powinna przestać się Pani stresować, gdyż to także może opóźniać miesiączkę.
Pozdrawiam