Czy mogę zajść w ciążę wprowadzając nasienie do pochwy?

Witam!
Chciałabym się dowiedzieć, czy jeżeli kocham się z mężem, a on spuszcza się na mój brzuch, a ja biorę na palec spermę z brzucha i wprowadzam ją do pochwy, to czy mogę zajść w ciążę w taki sposób? Jeśli tak, to kiedy najlepiej?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Oczywiście, istnieje szansa na zapłodnienie przy takim postępowaniu, choć jest zdecydowanie niższe od klasycznej penetracji z wytryskiem dopochwowym. Związane jest to z siłą wytrysku i dalszym przesunięciem plemników.
Najlepszy czas na zapłodnienie to oczywiście okres okołoowulacyjny.
Pozdrawiam