Czy mogę zastosować Papillor?

Na tej stronie jest reklama produktu Papillor. Czy państwo czyli specjaliści uważacie, że można spróbować użyć tego specyfiku. Jakoś nie doszukałam się informacji o prof. Piotrze Laskowskim. Bardzo proszę o Państwa zdanie. Co roku wychodzi mi więcej różnych brodawek nie wiem czy iść do dermatologa czy od razu do onkologa, a może kremik ??? Pozdrawiam, Hanna N.

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.