Czy mogę zażywać jakieś tabletki osłonowe biorąc asertin?

Witam, od kilku dni zaczelam zażywać asertin 50, narazie biore po pol tabletki i doraźnie został mi przepisany clonazepamum tzf 0,5mg. Chcialabym zapytac o interakcje tzn czy moge zażywać jakies tabletki osłonowe na zoladek, jakies tabletki przeciwbólowe, jesli tak to jakie? I co z jedzeniem. Ostatnio wczytałam gdzies ze nie powinnam pic mleka, praktycznie żadnych mięs, awokado, bananów, sera cheddar, salami itd bo powikalania mogą byc tragiczne w skutkach. Prosze o odpowiedz, pozdrawiam

Witam! Asertin zlecono w dawkach mniejszych i dodatkowo tylko pół tabletki. Lekarz wykazał się dużą ostrożnością. Ponadto, w calu złagodzenia działania ma Pani pół miligramowe tabletki Clonazepamu. Uprzedzam, że leki SSRI i SNRI zaczynają działać po 2 - 4 tygodniach przyjmowania. Jeżeli idzie o rewelacje dietetyczne to niech Pani nie wierzy we wszystko co podają na forach. Podstawą i tak powinna być psychoterapia. Powodzenia W. Ł.