Czy mogę zrobić zabieg wolumetrii w gabinecie medycyny estetycznej?

Witam, d 6 tygodni stosuję żel Acnelec. Żel stosuję co 3-ci dzień, gdyż częstsze stosowwanie strasznie wysusza mi twarz i nie nadążam z jej nawilżaniem, a tak przy takiej częstotliwości jest ok. Mam pytanie, czy mogę zrobić zabieg wolumetrii w gabinecie medycyny estetycznej? Z przesuszenia trochę opadły mi policzki i moja twarz wygląda na starszą.

Szanowna Pani,

Podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej proszę poinformować go o stosowaniu tego żelu. Specjalista na podstawie oceny stanu Pani skóry będzie w stanie dobrać, to, co będzie najlepsze.

Pozdrawiam,

dr Katarzyna Mudel