Czy mógł to być atak nerwicy?

Witam. Wieczorem bardzo źle się poczułem, nagły skok ciśnienia 160/100, szybkie bicie serca, dusznosc, ciężko było stać na nogach. W szpitalu zrobiono badania- morfologia w porządku, a w tomografie głowy m.in ognisko hipodensyjne sr. 9mm, prawdopodobnie poszerzona przestrzeń okolonaczyniowa. Co to może oznaczać? Zalecenia to odpoczynek, picie płynów duża ilość i lekarz rodzinny. Do jakiego innego lekarza się zgłosić, co zrobić ? Czy mógł to być też atak nerwicy ? Nigdy tak źle się nie czułem

Dziękuje za wybranie abc zdrowie,proponuje jeszcze skontaktować sie z psychiatrą i psychoterapeutą do psychologa mozna uzyskać skierowanie od lekarza rodzinnego.Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia.