Czy mogłam poronić w 12. tc?

Witam 22.11(cykl 25) powinnam mieć @ nie dostałam 25.11.współżyłam bez zabezp (28 dz).ostania @ była 29.10. 8.12. test pozytywne. Poszłam 8.12. do lekarza ale nic nie widział. 12.12.robiłam gor kąpiele i wysił fizy i miałam krwawienie ale tylko bardzo głęboko w pochwie we wtorek wyszedł mi krwisty skrzep na około 5-6 mm 14.12.2015 byłam u lekarza pytałam czy mogłam poronić i powiedział że nie poroniłam że nie było ciąży a poronienie by widział .Czy widać by było12 dniowe poronienie

Aleksander Ropielewski

Z opisu trudno stwierdzić czy dosżło do poronienia. Poronienie można by podejrzewać na podstawie rozpulchnienia macicy i przerowstu endometrium przy braku struktur zarodkowych.