Czy mogłem się czymś zarazić, jeśli zsunęła się prezerwatywa?

Odbywałem stosunek z dziewczyną, której nie znałem i podczas stosunku spadła mi gumka, ale nie bylem już w niej. Czy można się zarazić, gdy dotknąłem grzybkiem drugiej strony gumki?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Delikatne otarcie prezerwatywy o członka nie powinno doprowadzić do zakażenia. Spodziewam się, że w chwilę po tym incydencie wytarł Pan penisa, pozbawiając się płynów ustrojowym partnerki. W przedstawionym przez Pana opisie nie odnajduję podstaw do niepokoju.
Pozdrawiam